Telefon: 0 (262) 325 34 81
info@ozuerburo.com
 

Konica Minolta Kocaeli ve Sakarya Bölge Bayi

Home » Teknik Servis » Konica Minolta Kocaeli ve Sakarya Bölge Bayi

Kocaeli’ de, ofis dokümantasyonu alanında, sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiğimiz kilit noktada birçok çözüm odaklı projenin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz.

Kyocera, Mita, Hp, Canon, Xerox, Sharp, Olivetti Renkli ve Siyah Fotokopi makineleri, Faks, Lazer Yazıcı teknik servisi, Toner ve Kartuş dolumu hizmetlerini en son sistemlerle vermekteyiz.

DÖKÜMAN ÇÖZÜMLERİ
İş Hayatını Kolaylaştıran Teknoloji

Büyük ve Küçük ölçekli ofisler için en ideal çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Ödüllü Konica Minolta , Bizhup ürünlerini Size özel kiralama ve satın alma çözümleri için Lütfen : 0 (262) 325 34 81 nolu telefonu arayınız.

TEKNİK SERVİS

Özüer , uzman ve deneyimli teknik ekibi ile Konica Minolta Kyocera, Mita, Hp, Canon, Xerox, Sharp, Olivetti marka Fotokopi-yazıcı cihazlarına teknik servis hizmeti vermektedir. Şirketinizden alınan cihazlarınız tamir edildikten sonra garantili şekilde getirilip yerine kurulur.

Fotokopi Teknik Servisi
İş yerinizdeki ofis makinelerinizin (Printer, Fax, Fototkopi ve Bilgisayar) bakımını deneyimli kadromuzla garantili olarak yapıyoruz. Dilerseniz; bakım anlaşması hizmetimizden, dilerseniz ücretli Teknik Servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Fotokopi Bakım Anlaşması
Bizimle yapacağınız bakım anlaşması ile ofis makinelerinize, anlaşmada belirlenen zaman aralıklarında (15 günde bir, ayda bir, vb.) periyodik olarak bakım uyguluyoruz. Bu periyodik bakım tarihlerinin haricinde herhangi bir arıza görülmesi durumunda, bizi aradığınız takdirde ücretsiz teknik destek hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz.

Ücretsiz Fotokopi Arıza Tespiti Servisi
Bünyenizde bulunan fotokopi makinelerinizde oluşan herhangi bir arıza urumunda, bizi arar veya bize yazarsanız en kısa zamanda ofisinize gelip sorunlarınızı yerinde çözümlüyoruz. Şayet arıza yerinde giderilemiyorsa cihazınızı alıp en kısa zamanda size çalışır durumda teslim ediyoruz.

Kyocera Mita Teknik Servis ve Toner Dolumu

Oki Teknik Servis ve Toner Dolumu

Hp Teknik Servis ve Toner Dolumu

Minolta Teknik Servis ve Toner Dolumu

Canon Teknik Servis ve Toner Dolumu

Lexmark Teknik Servis ve Toner Dolumu

Xerox Teknik Servis ve Toner Dolumu

Panasonic Teknik Servis ve Toner Dolumu

Samsung Teknik Servis ve Toner Dolumu

Brother Teknik Servis ve Toner Dolumu

Epson Teknik Servis ve Toner Dolumu

IBM Teknik Servis ve Toner Dolumu

Posted on